מצגת דף הבית

לבירור זכויותך מלא את הטופס

אודותינו

הידע
לחברה המרכזית למימוש זכויות, יש את הידע בכל התקנות הרלוונטיות לזכויות החולה והמוגבל ומתמחה במימושן. החברה מתמחה בסעיפים, חוקים, תקנות וכללים הקיימים במימוש זכויות רפואיות ובפרט במימוש זכויות בביטוח לאומי.

הצוות המקצועי ומסור בחברה המרכזית מתמצא בשבילך ב:

רופאים - במגבלות רפואיות ובאחוזי הנכות המתאימים.

יועצי המס – בהגשת בקשות לפטור ממס ובהחזרים כספיים ממס הכנסה.

מנהלות התיקים – בהליכים הביורוקרטיים המיגעים.

הנסיון
נסיון הרב של חברתנו הצטבר עקב וותק החברה בתחום ומוקדש כולו למימש זכויותך ולהגדיל את ההטבות שתקבל בגין מצבך הרפואי. לחברה וותק רב בהתמודדות מול גופים כגון: המוסד לביטוח לאומי, מס הכנסה, קרנות פנסיה וחברות הביטוח.

יתר על כך, בגלל עבודתנו היסודית מיליוני שקלים מוחזרים כל שנה מגופים שונים ללקוחות החברה עקב מוגבלותם הרפואית. מסיבה זו, מרבית העמותות במדינת ישראל מפנים אלינו את החולים שבקשר עמם: קשר, עזר מציון, עזרה למרפא, רפאינו, חברים, קופת העיר, רפואה ושמחה, רפואה וחיים, אתה עמדי, חוליות ועוד.

ההתמחות
מהלך מרכזי בדרך למימוש הזכויות הרפואיות היא ההתמודדות עם הועדה הרפואיות. הליך זה הוא הכרחי (בדר"כ) וגורם לאי נוחות מצד החולה העומד לבדיקה.

החולה היודע כמה הוא סובל, לא תמיד יודע את המונחים הרפואיים המורכבים והנכונים לומר. הנכה, המתמודד עם מוגבלותו, בדרך כלל לא מכיר את הסעיפים המשמעותיים להצלחת תביעתו. בעזרת הרופאים שבצוות אנו מאבחנים מה הבעיות הרפואיות אליהם יש להתמקד בזמן תביעה, מה אחוזי הנכות המתאימים לך ועוזרים לך לאתר חומר רפואי רלוונטי לביסוס דרישתך. בנוסף, החברה מכינה אותך לקראת הוועדות השונות, מצרפת חוות דעת רפואית וכך מוודאת שתקבל את אחוזי הנכות המגיעים לך.

היחודיות
החברה המרכזית למימוש זכויות היא החברה היחידה שמבוססת על הצלחה בלבד, מתוך הבנה והתחשבות בהוצאות הרפואיות הרבות שלכם, ומתוך אמונה בזכותכם, לא גובה החברה תשלום עבור פתיחת תיק. לאורך כל התהליך, הטיפול הינו ללא עלות כספית, עמלת החברה היא מהצלחה בלבד ואחרי קבלת ההטבה בפועל.

בחברות אחרות פתיחת תיק נעה בין 1,000 ל – 2,500 ₪ ,סכום אותו משלמים למרות שאין ביטחון או ידיעה שהתביעה תצליח.

הצוות
החברה המרכזית למימוש זכויות מעסיקה צוות מומחים, המורכב מאנשי מקצוע עם עשרות שנות ניסיון בתחום: רופאים מומחים, חשבונאים, יועצי מס ועוד. הצוות בחברה חדור בתחושת שליחות עמוקה, ועושה את כל המאמצים ע"מ לסייע לך בתקופות הלא פשוטות של חייך. הצוות בחברה המרכזית למימוש זכויות ברגישות ובדיסקרטיות בודק את מצבך הרפואי ואת זכויותיך בגינו, ובנחישות עומד על כך שתקבלם!
מנהל החברה-מר שמאי שזירי. בן 54 עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום הרפואי. מר שזירי ניהל במשך שנים רבות את בית החולים "לניאדו" בנתניה, ויש לו היכרות עם מיטב המומחים הרפואיים בארץ. הרצון לסייע ולעזור לציבור טבועה עמוק באישיותו של מר שזירי, אחרי שנים של עזרה רפואית, החליט לסייע לחולים ובעלי נגבלויות לקבל את הכסף המגיע להם.

הלקוחות

בין לקוחות החברה נמנים בכירים מכל ענפי התעסוקה. לקוחות שנתנו את אמונם בחברה והפקידו בידיה את מסמכיהם הרפואיים ע"מ לממש זכויותיהם: פרופסורים מן האקדמיה, רופאים, חברי כנסת, בנקאים, עובדי משרד הביטחון וצה"ל, עורכי דין, עובדי תעשיה ומפעלים, בעלי חברות, עצמאים, שכירים ופנסיונרים. כמו"כ ישנם לקוחות רבים, שבאו לקבל יעוץ ויצוג רפואי, מאחר ולא קיבלו התייחסות הולמת למצוקתם במוסדות השונים.

לראות את השמחה בפניו של אזרח חולה- שהיה מיואש מהבירוקרטיה הישראלית, וויתר מראש על זכויותיו- בעת שאושרו לו קיצבאות, זהו האתגר הגדול של החברה המרכזית למימוש זכויות!

ההצלחות

לא פעם הגיעו אלינו אנשים שהגיעו לאחוזי נכות רבים, אך לא מספקים להשגת פטור ממס או קצבה בביטוח לאומי. כשנכנסנו לתמונה, זכויות רפואיות היו בראש מעיינינו , שהביטוי באחוזים של בעיותיהם יהיה תואם למציאות, הם קיבלו את  הפטור ממס או את הקצבה המגיעה להם.
יש לנו לא מעט הורים לילדים שבמשך שנים ניסו לקבל קצבת ילד נכה ולא זכו למרות היותם חולים במחלות קשות, ואנו הצלחנו להשיג להם קצבה.

לידיעתך
סעיפים רבים הקיימים בחוקי הרשויות ובתקנותיהם, מייעדים כספים לבעלי מגבלות בריאותיות. הבעיה הוא שלא כל אחד מתמצא בפרטיהם. בנוסף, גם מי שמכיר אותם מצוין מתקשה בתהליך הארוך להשגת זכויותיו.

אתה, הסובל מבעיה רפואית, יודע שיש לך זכויות, ואתה מאמין שמגיע לך לקבל אותם. אך עם זאת אתה טרוד בבעיות הקיום היומיומיות, אין לך זמן לבדוק מהם זכויותיך, אינך פנוי לריצה אחר מסמכים, אין לך כוחות להתמודד עם סבך הבירוקרטיה. החברה המרכזית למימוש זכויות בע"מ מסיעת לך במימוש זכויותיך הרפואיות. מטרתה לטפל בכספים ובהטבות המגיעים לך מהרשויות.

החברה המרכזית למימוש זכויות תסייע לך להשגת זכויותיך.
בחברה המרכזית למימוש זכויות צוות והנהלה עם נסיון בהשגת זכויות עבור אלפי לקוחות!

בשיחה אחת תדע אם מגיע לך כסף *5700 

http://www.howtoaddlikebutton.com Drucker Test http://www.liebes-film.de