מצגת דף הבית

לבירור זכויותך מלא את הטופס

החברה המרכזית למימוש זכויות

זכויות נכים

זכויות נכים נשמע כתחום חשוב שלכאורה מטופל בצורה הטובה והרגישה ביותר.  אולם לצערנו  במרבית מהמקרים לא כך הדבר . לא מעט נכים זוכים ליחס לא הוגן ונאלצים להילחם על זכויותיהם המגיעות להם על פי חוק.


אז מדוע הוועדות הרפואיות מערימות קשיים ?  ולמה על הנכה להתמודד ולסבול מול הוועדות המטרטרות אותו עם אישורים ואין ספור  טפסים  שעליו להשיג?
כמובן שברור שחלק מהקשיים הם על מנת למנוע זכויות מנכים ממתחזים ואלו המגזימים ומנסים לעשוק את הקופה הציבורית.  אך הגבול בין הנכים והמתחזים הולך ומטשטש והקשיים הופכים להיות חמורים יותר ויותר וגורמים לקושי רב לנכים הזכאים באמת.
נכים רבים נעזרים בגופים מקצועיים אשר עוזרים להם בעתירה לזכאות ומנחים אותם כיצד להתנהל בוועדות הרפואיות ומה עליהם להדגיש על מנת לקבל זכויות נכים המגיעות להם בצדק.

 

 

ישנם תחומים בהם הזכאות מאוד ברורה כגון תסמונת דאון או בעיות אונקולוגיות כגון חולי סרטן , במקרים אלה לביטוח הלאומי אין הרבה מרחב בשיקול דעת וזכאות ניתנת באופן מיידי וללא התערבות מומחים ויועצים.
אך בסיטואציות בהם התחום הוא אפור יש להיעזר בגוף מקצועי על מנת להסיר ספק בקבלת זכויות נכים המגיעות למבקש אך נידחות בשל התנהלות לא נכונה בוועדה הרפואית ו\או מילוי לא נכון של הטפסים. לדוגמא אנשים היכולים להגיע לשמונים אחוזי נכות, אבל לא יקבלו קצבה כי למרות נכותם הרפואית אחוז של אובדן כושר העבודה אצלם נמוך ולכן לא זכאים לקצבת זכויות נכים.
חשוב להדגיש  שבמידה ופונים מספר פעמים ובפעם השלישית הצליח הנכה לקבל את זכויות נכים המגיעות לו הספירה תתחיל מהגשת התביעה המחודשת אחרי התקופה , כלומר פניה בביטוח לאומי מזכה רטרואקטיבית רק שנה אחורה.
בנוסף לא הכל יודעים אבל בנוסף לזכויות נכים, קיצבת נכות, נכים רבים זכאים לפטור ממס על הכנסותיהם כמו למשל במקרה של חולים אונקולוגיים ונכים בעלי נכות רפואית גבוהה של למעלה מ90% נכות. יש אפשרות לקבל החזר מס עבור 6 שנים אחורה.

החברה המרכזית למימוש זכויות תסייע לך עד להשגת זכויותיך.
בחברה המרכזית למימוש זכויות צוות רפואי, צוות מקצועי והנהלה עם נסיון רב בהשגת זכויות עבור אלפי לקוחות בהצלחה! בשיחה אחת תדע גם אתה אם מגיע לך כסף *5700

http://www.howtoaddlikebutton.com Drucker Test http://www.liebes-film.de