מצגת דף הבית

לבירור זכויותך מלא את הטופס

החברה המרכזית למימוש זכויות

אמיתי חובה לקרוא

בת 38, מקבלת קצבת נכות מגיל 21, ואמא לשלושה ילדים, גילתה לפתע כי במשך שנים היא לא מקבלת תוספת תלויים לקצבת הנכות שלה. האשה,  אשר הגיעה אלינו עבור בדיקת זכויותיו הרפואיות של בעלה, התוודעה לכך במהלך הפגישה עם מומחי החברה. בדיקה של צוות המומחים שלנו מול המוסד לביטוח לאומי, העלתה, כי עם הולדת הילדים, סכום הקצבה לא עודכן והיא לא קיבלה את התוספת המגיעה לה בגינם על פי חוק, מה שיצר לה הפסד של עשרות אלפי שקלים.

צוות החברה המרכזית למימוש זכויות נערך לפעול בעניינה וסייע לה לפנות בדרישה לקבל את התשלומים שהגיעו לה על פי חוק. המוסד לביטוח לאומי נתן לה החזר עבור שנה, ולאחר מכן ,בשל דרישה נוספת מצידה, שילם לה עבור 6 שנים נוספות ,וביחד היא קיבלה החזר עבור 7 שנים.

האם די בכך? גם לאחר שהמוסד לביטוח לאומי שילם לנכה, תוספת תלויים בעבור 7 שנים, תוספת אשר הגיעה לה על פי דין, ולא שולמה בשל כשל של מערכת העדכון של המוסד לביטוח לאומי, הרי ששנים רבות הפסידה את הכסף שהגיע לה, אולם, הביטוח הלאומי שומר לעצמו את הזכות להחזיר רק עבור 7 שנים.

ואם תשאלו, מה קורה להפך, כאשר מתברר שקיבלת בלא יודעין, ובתמימות, כספים שלא הגיעו לך מהביטוח הלאומי, או אז תהיה בטוח, תצטרך לשלם הרבה יותר מ7 שנים, עד הפרוטה האחרונה.

 

http://www.howtoaddlikebutton.com Drucker Test http://www.liebes-film.de