מצגת דף הבית

לבירור זכויותך מלא את הטופס

החברה המרכזית למימוש זכויות

בתאריך 25.5 מידי שנה חל יום המודעות לטרשת נפוצה

טרשת נפוצה הינה מחלה כרונית הפוגעת בתפקודם התקין של תאי עצב במערכת העצבים המרכזית על ידי פגיעה והפחתה במיאלין, חומר שעוזר להעברת זרמים חשמליים בין תאי עצב. הפגיעה בהעברת הזרמים מקשה על תפקוד תקין של המוח, מה שמשפיע על תפקוד הגוף כולו. מחלת הטרשת פוגעת בחוט השדרה, המוח והראייה. החולים במחלה חווים תסמינים של טשטוש ראייה, קושי בהליכה, סחרחורות ,ניוון שרירים ועוד. אפשר לחיות עם טרשת שנים רבות, אך במקרים החמורים יותר המחלה גורמת לפגיעה בתנועה אצל החולה ואף לנכות.

טרשת נפוצה יכולה להופיע במספר צורות: הקלה ביותר היא טרשת שפירה, בה מופיעים התקפים נדירים ויש החלמה מהירה לאחר כל התקף. טרשת התקפית, בה מופיעים התקפים למשך ימים או שבועות, התקפים המלווים בתסמינים אשר נעלמים חלקית או לגמרי בתום ההתקף. בטרשת מסוג זה, יכולים להופיע התקפים אחת למספר חודשים ולעתים אף אחת למספר שנים. טרשת נפוצה משנית, בה מופיע התקף אחת לעשר שנים לערך, אולם התסמינים של המחלה בין ההתקפים אינם חולפים ואף מחמירים. טרשת נפוצה מתקדמת, הינה צורה חמורה של המחלה, בה יש תסמינים קבועים שרק הולכים ומחמירים עם הזמן.

החברה המרכזית למימוש זכויות מסייעת לסובלים מטרשת נפוצה לממש את זכויותיהם בביטוח הלאומי, במס הכנסה ובחברות הביטוח. בעזרת הצוות הרפואי וצוות המומחים למימוש זכויות שלנו, לקוחות רבים אשר סובלים מהמחלה, כבר מיצו את זכויותיהם.

התקשר עכשיו 5700* ונעזור גם לך. התשלום מהצלחה בלבד!

 

http://www.howtoaddlikebutton.com Drucker Test http://www.liebes-film.de